Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
MR KAPSALON
Kapsalons
Kleine schotels
Grote schotels
Mix schotels
Dürüms
Broodjes
Pizza
Turkse pizza's
Burgers
Menu's
Vleesboxen
Friet
Snacks
Zachte broodjes
Kipgerechten
Sauzen
Extra's
Frisdranken
Kapsalons
Kapsalon hete kipfilet
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon zoete kipfilet
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon falafel
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon mix 2soort
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon mix 3soort
€ 20,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon frikandel
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon mexicano
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon shoarma
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon gyros
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipfilet
€ 14,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon creamy chicken
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon döner
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kipdöner
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon yaprak beef
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kleine schotels
Inclusief 1 saus naar keuze
Gyros schotel klein
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet schotel klein
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet speciaal schotel klein
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hete kipfilet schotel klein
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zoete kipfilet schotel klein
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zoete kipfilet speciaal schotel klein
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Falafel schotel klein
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hete kipfilet speciaal schotel klein
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Creamy chicken schotel klein
€ 15,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Yaprak beef
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Yaprak beef speciaal schotel klein
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma schotel klein
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma speciaal schotel klein
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner schotel klein
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner speciaal schotel klein
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner schotel klein
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner speciaal schotel klein
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grote schotels
Inclusief 2 sauzen naar keuze
Gyros schotel groot
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet schotel groot
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet speciaal schotel groot
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Creamy Chicken Schotel Groot
Chicken Platter with mushrooms, onions, and creamy sauce.
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zoete kipfilet schotel groot
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zoete kipfilet speciaal schotel groot
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Falafel schotel groot
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hete kipfilet schotel groot
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hete kipfilet speciaal schotel groot
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Yaprak beef schotel groot
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Yaprak beef speciaal schotel groot
€ 19,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma schotel groot
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma speciaal schotel groot
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner schotel groot
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner speciaal schotel groot
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner schotel groot
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner speciaal schotel groot
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix schotels
3 soorten vlees schotel
Royale schotel met Pita , Friet of Rijst & salade
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
2 soorten vlees schotel
Royale schotel met Pita , Friet of Rijst & salade
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüms
Dürüm gyros
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipfilet
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm zoete kipfilet
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm falafel
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm hete kipfilet
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm yaprak beef
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm shoarma
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm döner
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Broodje hete kipfilet
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje zoete kipfilet
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje falafel
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma speciaal
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet speciaal
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zoete kipfilet speciaal
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje gyros
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje döner
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipdöner
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje yaprak beef
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza
Pizza peperoni
Tomatensaus, kaas, salami, champignons en pepers
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo
Tomatensaus, kaas en kipfilet
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pollo speciaal
Tomatensaus, kaas, kipfilet, paprika, champignons en ui
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Tomatensaus, kaas, salami en oregano
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro stagioni
Tomatensaus, kaas, ham, salami, paprika en champignons
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza quattro
Tomatensaus, kaas, gorgonzola en mozzarella
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza van het huis
Tomatensaus, kaas, döner en shoarma
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza yaprak beef
Tomatensaus, kaas en yaprak döner
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza vegetaria
Tomatensaus, kaas, champignons, paprika en ui
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza yaprak beef speciaal
Tomatensaus, kaas, yaprak döner, paprika, champignons en ui
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma
Tomatensaus, kaas en shoarma
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza tonno
Tomatensaus, kaas, tonijn en ui
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza shoarma speciaal
Tomatensaus, kaas, shoarma, paprika, champignons en ui
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Hawaï
Tomatensaus, kaas, ham en ananas
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza hete kipfilet
Tomatensaus, kaas en hete kipfilet
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipdöner
Tomatensaus, kaas en kipdöner
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza kipdöner speciaal
Tomatensaus, kaas, kipdöner, paprika, champignons en ui
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Margherita
Tomatensaus en kaas
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza Milano
Tomatensaus, kaas, ham en salami
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza borromea
Tomatensaus, kaas, ham en oregano
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza cipollo
Tomatensaus, kaas en ui
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza döner
Tomatensaus, kaas en döner
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza döner speciaal
Tomatensaus, kaas, döner, paprika, champignons en ui
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Tomatensaus, kaas, champignons en oregano
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza gyros
Tomatensaus, kaas en gyros
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza's
Lahmacun shoarma
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun kaas
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun yaprak beef
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun döner
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun kipdöner
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lahmacun
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burgers
Smash burger dubbel
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken filet burger
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smash burger
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Menu's
Inclusief Dagvers Friet
Hotwings 5 stuks menu
Royale hotwings & Dagvers friet en Drankje gratis
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken strips 5st
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu
Inclusief dagvers friet, een snack en Capri-Sun
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smash burger dubbel menu
Brioche broodje & dagvers friet & drankje gratis
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken filet burger menu
Brioche Broodje & Dagvers friet en Drankje gratis
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Smash burger menu
Brioche Broodje & Dagvers friet en Drankje gratis
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesboxen
Vleesbox shoarma
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesbox gyros
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesbox hete kipfilet
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesbox zoete kipfilet
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesbox yaprak beef
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesbox kipfilet
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesbox döner
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vleesbox kipdöner
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet
Friet samuraisaus
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet andalousesaus
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet cocktailsaus
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet joppiesaus
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet speciaal
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet Belgische mayo
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet curry
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet ketchup
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet zonder
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet mayo
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Kipnuggets 6 stuks
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hotwings 5 stuks
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken strips 6 stuks
Malse chicken bite’s
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel speciaal
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zachte broodjes
Broodje mexicano
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje frikandel
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipgerechten
Hotwings 10 stuks
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken strips 6 stuks
Malse chicken bite’s
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets 6 stuks
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hotwings 5 stuks
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken strips 3 stuks
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Cocktailsaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Joppiesaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chilisaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tomaat-uiensaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Oorlog
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalouse saus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Samuraisaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Belgische mayonaise
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Pita gezond
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra pita
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita ham en kaas
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pita kaas
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frisdranken
Lipton Ice Tea Peach 330ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Dr Pepper 330ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aa
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Capri sun
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw 330ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Lipton Ice Tea Sparkling 330ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Green 330ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Cherry 330 ml
Frisdrank met plantenextracten en kersensmaak.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Jouw bestelling
€ 0,00
0
Jouw bestelling